Вопросы и ответы
Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Отже, я впевнена, що більшість поганих відгуків були написані лише для того, щоб насолити певному магазину чи керівнику! я не кажу про всі відгугі, тільки про деякі.. Я покупець магазинів "Фора" у Новограді-Волинському! І я повність задоволена роботою цих магазинів та роботою керівників та всього персоналу.. В магазинах чисто, приємно та мене ввічливо обслуговуюють! Щодо інциденту з яйцями то я скажу таке: я встигла купити ті яйця, і люба пані яка написала про те, що в магазині так би мовити хамлять, висувають за двері, а особливо те, що працівникам магазину давали по 5,6 лотків скажу: ви над ними свічку не тримали, на власні очі цього не бачили, тому не робіть висновків наперед! також керівникі "Фори" швидко звертали увагу на будь які мої відгуки! Отже я щиро дякую керівникам магазинів: Тетяні Олегівні та Світлані Костянтинівнв!!

Отже, я впевнена, що більшість поганих відгуків були написані лише для того, щоб насолити певному магазину чи керівнику! я не кажу про всі відгугі, тільки про деякі..
Я покупець магазинів "Фора" у Новограді-Волинському! І я повність задоволена роботою цих магазинів та роботою керівників та всього персоналу.. В магазинах чисто, приємно та мене ввічливо обслуговуюють! Щодо інциденту з яйцями то я скажу таке: я встигла купити ті яйця, і люба пані яка написала про те, що в магазині так би мовити хамлять, висувають за двері, а особливо те, що працівникам магазину давали по 5,6 лотків скажу: ви над ними свічку не тримали, на власні очі цього не бачили, тому не робіть висновків наперед!
також керівникі "Фори" швидко звертали увагу на будь які мої відгуки!
Отже я щиро дякую керівникам магазинів: Тетяні Олегівні та Світлані Костянтинівнв!!


Гость, 5 16 января, 2014 год
Просмотров: 316


Ответы (0)

Автор вопроса, был бы очень признателен Вам за ответ и безгранично благодарен за Ваше мнение.Ваш ответ

Для того, чтобы изменить код, нажмите на изображение
Вы неавторизированы в системе
×

Задать вопрос

Варианты ответов
Для опроса необходимо задать как минимум два варианта ответа
Для того, чтобы изменить код, нажмите на изображение
Вы неавторизированы в системе

×

Регистрация

×

Авторизация

×

Обратная связь

Мы будем рады получить от вас отзывы о проблемах, а также новые идеи и предложения.

×