Вопросы и ответы
Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Чому закон лише для вибраних?

26 травня в ЗМІ надійшла інформація про те, що о 01-25 на автодорозі «Знамьянка – Луганськ – Ізваріне» в районі с. Лисівка Красноармійського району Донецької області бойовики розстріляли колону вантажних автомобілів, які належать ТОВ «Луганський м’ясокомбінат», та рухались з м. Донецька в напрямку м. Дніпропетровська. Внаслідок інциденту було вбито водія першого автомобіля КамАЗ Агібайлова О. О. та експедитора Тузікова Володимира, а також поранено водія другого автомобіля КамАЗ - Ткачова С. О. та експедитора та Бистрова Л. І. Водій автомобіля ЗІЛ Пєтля О. І. 1977 р.н., водій - експедитор ТОВ «Луганський м’ясокомбінат», мешканець м. Луганськ, їхав в останньому автомобілі, та залишився неушкодженим.
Чомусь, в жодному з джерел не містить інформації про те, хот саме були ті бойовики.
Втім, якщо ви спитаєте в мешканців м. Красноармійська, то вони скажуть, що звичайні водії були розстріляні бійцями Національної гвардії України, блок-пост якої був розташований біля Красноармійська ще 12 травня поточного року в рамках АТО в Донецькій області. А потім вони перешкоджали правоохоронцям, які прибули на місце події, стріляючи в них.
Чому ЗМІ замовчують цей факт? Хто відповість за загибель безневинних? Хто відповість за вбивство 2-х мешканців Красноармійська 11 травня, які були застрелені бійцями батальйону «Дніпро» ? Де влада, чому у нас беззаконня зі сторони сепаратистів та патріотів України? Чи мешканців Донбасу можна безкарно вбивати усім?


Зорян Іванов, 5 28 мая, 2014 год
Просмотров: 845


Ответы (0)

Автор вопроса, был бы очень признателен Вам за ответ и безгранично благодарен за Ваше мнение.Ваш ответ

Для того, чтобы изменить код, нажмите на изображение
Вы неавторизированы в системе
×

Задать вопрос

Варианты ответов
Для опроса необходимо задать как минимум два варианта ответа
Для того, чтобы изменить код, нажмите на изображение
Вы неавторизированы в системе

×

Регистрация

×

Авторизация

×

Обратная связь

Мы будем рады получить от вас отзывы о проблемах, а также новые идеи и предложения.

×